Autokľúče

Autokľúče aj s imobilizérom

Autokľúče aj s imobilizérom

Autokľúče (a tiež aj motorkové kľúče) sa už od roku 1995 (skoda od 1997) nevyrábajú bez imobilizéra. Nestačí teda vyrezať nový autokľúč pre Vaše auto. Je potrebné vložiť a nakódovať do Vášho autokľúča aj správny imobilizér. Niekedy je potrebné tento imobilizér ešte aj prihlásiť k riadiacej jednotke Vášho auta tak, aby toto rozpoznalo správne imobilizéry a spolupracovalo s nimi. Ak ste kúpili auto z druhej ruky a dostali ste iba 1 autokľúč, je potrebné odhlásiť ostatné autokľúče /imobilizéry/, aby nikto nemohol štartovať vaše auto.

Ak máte k autu iba 1 autokľúč, je najvyšší čas dať si urobiť náhradný autokľúč. Ušetríte si problémy a tiež nemálo peňazí, ak tento jeden autokľúč stratíte.

Výroba autokľúča aj s nakódovaním imobilizéra podľa originálu trvá 5 - 15 minút a stojí 35 - 75€. Uvedené ceny a typy áut sú len orientačné.

Napíšte, zavolajte - vždy odpovieme.

Naše autokľúče už nie je potrebné prihlasovať v servisoch, žiadne ďalšie náklady!

Kľúč odomyká a štartuje.

Ak je aj s diaľkovým ovládaním, všetko funguje bez nutnosti chodiť po servisoch, čakať na dodanie kľúča a platiť za jeho pripojenie - žiadne ďalšie dodatočné náklady!

 

Staršie autá - zúbkované autokľúče a číp      T5 :   35 - 45€ /FELÍCIA 1996-1998, staršie Fiaty do cca 2001 až 2002,.../

Staršie autá - laser key /drážka v kľúči/ a číp T5 :   45 - 55€ / najstaršie OCTAVIE do 2001, FELICIE 1998-2001,.../

Novšie autá a číp TPX1, TPX2 :  55 - 65€     /FORD, japonci, .../

Novšie autá a číp TPX3             :  65 - 75€    /PEUGEOT od  2001, .../

AUDI, SEAT, SKODA, VW s čípom T6 a s pripojením do auta 65 - 75€

Autokľúče s DO začínajú od 100€. Vieme urobiť na počkanie na väčšinu áut VAG - AUDI, SEAT, SKODA, VW a tiež FORD. Taktiež na niektoré PEUGEOT, CITROEN a RENAULT. Je dobré sa vopred informovať.

Nie je potrebné zháňať autokľúče a imobilizéry na internete!

Aj keď si ich kúpite ( a nezmýlite sa, alebo vám nedodajú ten správny presne pre vaše auto), potrebujete ich vyrezať a nakódovať alebo prihlásiť.  Často donesené autokľúče majú iný čip, ako má auto. My prečítame váš imo z vášho kľúča a presne taký vám nakódujem. Ak ste kúpili nesprávny kľúč, nikto vám už peniaze nevráti. Takto dodané kľúče sa nedajú nakódovať a len niektoré takto dodané kľúče sa dajú v kľúčiarstvach prihlásiť. Niektoré "čínske" planžety sú výrábané z ocele a nedajú sa vyrezať!!!, často sú veľmi nepresné a preto vám ich odmietnu v kľúčiarstve vyrezávať!

Preto je najlepšie ak prídete k nám aj s autom (motorkou). Prečítame kľúč, nakódujeme kópiu čípu, vyrežeme planžetu a hneď si to aj vyskúšate.

 

V našom KĽÚČIARSTVE Vám to všetko urobíme naraz a platíte, až keď autokľúč funguje!

 

(Imobilizér - zariadenie v autokľúči, ktoré po spojení sa s riadiacou jednotkou auta povolí jeho naštartovanie)

 

Výroba a oprava autokľúčov Košice