Autokľúče - diaľkové ovládanie dorábané

Dorábané diaľkové, diaľkový štart

Dorábané diaľkové, diaľkový štart

Ak ste si dali dorobiť diaľkové ovládanie k vášmu centrálnemu odomykaniu a vaše nové diaľkové je aj s kľúčom (napr.: KEETEC KEY), vyrežeme vám planžetu (ak máte správnu planžetu pre vaše auto) a naprogramujeme a vložíme číp, aby ste už nepotrebovali staré kľúče, ale mohli štartovať s vaším novým kľúčom.

Keď vám dorobili nové diaľkové ovládanie k vašemu autu, ale plažeta nepasuje k vašemu autu a dodávateľ diaľkového vám povie - to vám vyrežú - tak mu dajte po papuli a pýtajte si ovládače s planžetou k vašemu autu, ináč si pýtajte radšej ovládače ako prívesky k vášmu pôvodnému kľúču!

Ak chcete mať autokľúče ako vyskakovačku, nezháňajte po internete rôzne čínske kľúče. Nemusia presne pasovať na vaše auto a obyčajne majú plažetu z veľmi tvrdého kovu a nebudú vám ju chcieť vyrezať.

Spoľahnite sa na nás. Dodáme vam kľúč, vyrežeme a pripojíme imo k vášmu autu. Všetko so zárukou . U nás platíte až keď všetko funguje!

 

Diaľkový štart - potrebujete k tomu imobilizér. Montážne firmy väačšinou zoberú jeden váš autokľúč a zabudujú ho do diaľkového štartu. Potom vám zostane len jeden kľúč a keď sa stratí ...    ! ? !

Prídte ešte predtým ako si dáte namontovať diaľkový štart, urobíme vám imobilizér, ktorý vám potom zabudujú a ostanú vám oba kľúče. Napr pre Škoda, VW, SEAT a veľa iných sa ani nedá spraviť ďalší imo, keď už je jeden zabudovaný v diaľkovom štarte!