Autokľúče s diaľkovým ovládaním

Autokľúče s diaľkovým ovládaním (autokľúče s DO)

Autokľúče s diaľkovým ovládaním  (autokľúče s DO)

Na autá koncernu VW (AUDI, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN) dodáme autokľúč s diaľkovým ovládaním (DO) a pripojíme ho k autu. Pre staršie OCTÁVIE, ktoré nemali ešte autokľúče s DO ako "vyskakovačky" dodáme DO ako vyskakovačku.

K niektorým ostatným značkám vieme taktiež dodať autokľúč aj s DO.

Cena autokľúčov s DO je od 100€ až 110€ , podľa typu, roku výroby a imo.

Pre kľúče s DO a autokľúče pre autá AUDI, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN je nutné prísť s autom, všetkými kľúčmi a security kódom. Pre väčšinu áut AUDI, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN vieme security kód zistiť, ale je to rýchlejšie, keď kód donesiete. Pre FORD security kód nepotrebujete. Urobíme kópiu imobilizéra a prihlásome DO. Tak isto pre väčšinu áut RENAULT, FIAT zistíme security code a prihlásime kľúč aj s diaľkovým ovládaním.

autokľúče s DO Ford

autokľúče s DO Ford

Pre autá FORD dodáme autokľúč s DO, nakopírujeme imobilizér a pripojíme ho k autu. Všetko to za ďaleko najnižšie ceny ako vám ponúknu iní.

Ceny autokľúčov s DO pre FORD je 100 - 110€ podľa typu imo.

plastové puzdrá na autokľúče s DO

plastové puzdrá na autokľúče s DO

 

 

Ak ste si dali dorobiť diaľkové ovládanie k vášmu centrálnemu zamykaniu a vaše nové diaľkové je aj s kľúčom (napr.: KEETEC KEY), vyrežeme vám planžetu a naprogramujeme a vložíme číp, aby ste už nepotrebovali staré kľúče, ale mohli štartovať s vaším novým kľúčom.

Niektoré "čínske" planžety nerežeme! Sú nepresné a z ocele! Dodáme značkové planžety a tie vám vyrežeme bez problému.

 

Staršie diaľkové ovládače nevieme dodať, ale niektoré vieme opraviť - príďte, informujte sa!